Latvijas sportistu sniegums Lietuvas ūdensmotociklu čempionāta pēdējā posmā.

Autors: Udensmocis Administrācija
Tuesday, 28. August 2018, 09:43
 
Latvijas sportistu sniegums Lietuvas ūdensmotociklu čempionāta pēdējā posmā.
Šajā nedēļas nogalē Latvijas ūdensmotociklu sporta sportisti devās uz Lietuvas ūdensmotociklu čempionāta pēdējo posmu Kauņā. Ņemot vērā specifiku, ka Lietuvā praktiski nav stāvus vadāmo ūdensmotociklu sportistu, bet Latvijā savukārt sēdus vadāmo ūdensmotociklu sportistu, tad komanda šoreiz bija zīmīga ar to, ka Latviju pārstāvēt devās Lietuvai pilnīgi svešs sportistu sastāvs, pilnīgi visi "melnie zirdziņi". Komandas plāns bija ierasties jau uz piektdienas vakarā plānotājām, ta saucamajām slaloma sacensībām, kur visi sportisti individuāli uz laiku brauc vienu apli uz ātrāko apļa laiku un turpināt sacensības nākošās dienā ar kopēju startu. Visa Latvijas komanda brauca ar vienu un to pašu standarta, rūpnīcas sagatavotu standarta motociklu 2018. gada izlaiduma SEA-DOO RXPX RS 300 motociklu, Latvijas komandas galvenais stratēģis šajās sacensībās Arnis Romans bija sportistus sadalījis šādās kategorijās ārpus slaloma: Daniels Pozņaks startēs Runabout GP1 ( visprestižākā, tehniski un fiziski smagākā klase ar brauciena ilgumu 20 minūtes+1 aplis), Andris Pozņaks Runabout GP2 ( standarta izpildījuma rupnīca motocikli ar nelieliem uzlabojumiem, brauciena ilgums 15 minūtes + 1 aplis) un Arnis Romans Runabout Novice Open ( sportisti iesācēji, ar jebkādas sagatavotības tehniku, brauciena ilgums 12 minūtes + 1 aplis). Vēl viens Latvijas Andris Ozišs startēja Runabout 2T classic, jeb zināmā mērā izmirstošās divtaktu ūdensmotociklu klasē. Daniels Pozņaks jau bīja izcīnijis šogad braucot pirmo reizi ar sēdus vadāmo ūdensmotociklu Latvijas Čempiona titulu Runabout GP1 klasē, tāpēc loģiski bija pierādīt sevi Lietuvā, jo šeit ir arī šai klasei atbilstoši sagatavoti ūdensmotocikli, kā arī piedalās daudzi ļoti spēcīgi, Polijas sportisti, kuri startē ar labiem rezultātiem UIM pasaules Čempionātā. Arnis Romans šogad pirmo gadu vispār startējot ar ūdenmotociklu sacensībās Latvijā bija izcīnijis Latvijas Čempiona titulu Runabout GP2 klasē, bet Lietuvā startēja Runabout Novice klasē, kas arī ir atbilstoša - jo Arnis brauc pirmo gadu.un Andris Pozņaks pēc 9 gadu pārtraukuma arī sēdās pie stūres lai startētu Runabout GP2 klasē.
Pirmajā dienā bija iepūtis kārtīgs vējš trasē veidojot lielus viļņus. Slaloma disciplīnā Daniels Pozņaks izcīnija 1. vietu savā klasē, Andris Pozņaks 1. vietu savā klasē, Arnis Romāns 2. vietu savā klasē un Andris Ozišs 3. vietu. Uz šādas pozitīvas nots gaidījām startus nākošajā dienā.
Rīts atnāca bez vēja un trase bija gluda, tas nozīmēja, ka ātrumi būs lieli....mūsu ūdensmotocikla spidometrs rādija taisnēs ātrumu 110 km/h....Pirmajam bija jāstartē Andrim Ozišam un rezultāts 3. un 2. kopvērtējumā 2. ļoti labs rezultāts. Otrais startēja Andris Pozņaks 3. un 3. kopvērtējumā 3., nākošais startēja Daniels Pozņaks 5. un 5. kopvērtējuma 4., braucienus noslēdza Arnis Romans 2. un 1. kopvērtējumā 1. Paldies visiem par komandas garu un mājās palicējiem par līdzi jušanu un motivāciju.
 

Pievienot komentāru

 
Atlikuši simboli:

Udensmocis.lv ziņas

 
Izmaiņas Baltijas ūdensmotociklu sporta...
18.08.2020
Baltijas čempionātam ūdensmotocikliem 3...
13.08.2020
Baltijas ūdensmotociklu čempionāta II posms...
04.08.2020

Nedēļas video

 

Mūsu atbalstītāji

 
 
 

Reklāma

 
 

www.udensmocis.lv administrē Latvijas Ūdensmoticklu sporta asociācija udensmocis.lv@gmail.com

Ja Tev ir jautājumi, priekšlikumi vai vēlēšanās piedalīties ūdens motociklu sacensībās, raksti vai zvani +37122010808

Lapa izstrādāta: mediacloud.lv