Ūdens moču braukšanas nometne Valmierā

Autors: Udensmocis Administrācija
Thursday, 3. June 2010, 14:23
 

Ir tā.


Visi zina kas ir Māris Ārents. Ja ir kāds, kurš to nezina, tad lasiet savā galvā iekšā. Māris Ārents šobrīd ir tas cilvēks, kas Latvijas mačos liek trases, tas, kurš sacensību laikā rūpējas par drošību uz ūdens, tas kurš ir nepielūdzams tiesnesis strīdīgās situācijās (izbrauci vai neizbrauci boju, traucēji vai netraucēji citiem, utt). Bez tam Māris ir zinošs un autoritatīvs moču mehāniķis ar kura rokām ir tapināts ne viens vien braucamais. Tas nu tā. Šobrīd svarīgākais ir tas, ka Māris ir arī neslikts treneris, kura šobrīd lielākais nopelns ir Kaļiņingradas jaunieša Anatolija Voiščeva panākumi. Ja vēl piebilstam to, ka Māris pats vēl salīdzinoši nesen braucis mačus visiem pa priekšu tā, „ka mati taisni” – Latvijā, Krievijā un kur tik vēl ne, tad tā bilde ir diezgan skaidra.

Ūdens moču braukšanas nometne Valmierā

Kāpēc šis garais ievads? Viss ir ļoti vienkārši – 11., 12. un 13. jūnijā Valmieras rajona Kocēnos, „Lauviņu” dīķī, tur kur pērn notika sezonas noslēguma sacensības Māris organizē ūdens motociklu braukšanas nometni. Māris ir gatavs dalīties ar savām zināšanām un prasmēm daudzajos jautājumos, kas skar braukšanu sacensībās ar ūdens motocikliem. Sākot ar motociklu regulēšanu, braukšanas niansēm un beidzot ar to, kā ..... Kā teica pats Māris: „varam patrenēt startu, kā apbraukt bojas, kā pareizi veikt apdzīšanu, kā pareizi turēt rumpi un kuru kāju kurā brīdī likt priekšā.”

Pasākums vairāk paredzēts SKI – „stāvētāju” diasporai, bet arī „sēdētāji” netiks prom dzīti. Trijās dienās var iemācīties ļoti daudz.
Tā vien liekas, ka nometne varētu izdoties par patiesi vērtīgu pasākumu, it īpaši iesācējiem vai / un tiem, kuri pagaidām kautrējas savu mācēšanu vai nemācēšanu publiski demonstrēt.

Cik tas maksā? Māris ir gatavs strādāt par pietiekami nelielu atalgojumu, lai tas interesētu pēc iespējas lielāku esošo un topošo sportistu skaitu.
Naktsmājas piedāvā „Lauviņas”. Informāciju meklējiet pie Andra Karola.
Kas attiecas uz nometnes procesu un pārējām niansēm droši zvani Mārim mob. 29135403
Ļoti gaidām idejas un komentārus komentāros.

 

Pievienot komentāru

 
Atlikuši simboli:

Udensmocis.lv ziņas

 
Izmaiņas Baltijas ūdensmotociklu sporta...
18.08.2020
Baltijas čempionātam ūdensmotocikliem 3...
13.08.2020
Baltijas ūdensmotociklu čempionāta II posms...
04.08.2020

Nedēļas video

 

Mūsu atbalstītāji

 
 
 

Reklāma

 
 

www.udensmocis.lv administrē Latvijas Ūdensmoticklu sporta asociācija udensmocis.lv@gmail.com

Ja Tev ir jautājumi, priekšlikumi vai vēlēšanās piedalīties ūdens motociklu sacensībās, raksti vai zvani +37122010808

Lapa izstrādāta: mediacloud.lv